KONST / Litografier / Färglitografi 12644360
nr 1264 4360
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1088/1500. Motivet: 53x37 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:44:23
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien